Obisk državnega sekretarja Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport RS na Fakulteti za organizacijske vede UM

V okviru vladnega obiska na Gorenjskem, je danes Fakulteto za organizacijske vede Univerze v Mariboru obiskal državni sekretar na Ministrstvu za izobraževanje, znanost in šport prof. dr. Mitja Slavinec.

Pogovor z dekanom fakultete prof. dr. Iztokom Podbregarjem in ostalimi predstavniki vodstva fakultete je tekel o implementaciji novega Zakona o raziskovalni in razvojni dejavnosti in priložnostih za izboljšanje pedagoškega, raziskovalnega ter strokovnega delovanja fakultete v regiji. Med drugim so v pogovoru izpostavili iskanje najboljših modelov sodelovanja z gospodarstvom na Gorenjskem.

Državni sekretar je v pogovoru z vodstvom izkazal zadovoljstvo z razvojem in vizijo fakultete v prihodnje.