Obvestila

Akreditacija novega študijskega programa Krizni management Fakultete za organizacijske vede Univerze v Mariboru

19. 10. 2018
V četrtek, 18. oktobra 2018 je Svet Nacionalne agencije Republike Slovenije za kakovost v visokem šolstvu podelil akreditacijo FOV UM za izvajanje novega visokošolskega strokovnega študijskega programa prve stopnje Krizni management.
Obvestila

Strokovni obisk študentov FOV v podjetju Alcom d.o.o.

19. 10. 2018
Študenti 2. letnika magistrskega študija Inženiringa poslovnih sistemov so se v sklopu predmetov Fiziologija dela in Design inženirskih sistemov udeležili strokovnega obiska v podjetju Alcom d.o.o. v Kranju.

60 let - 60 generacij

18. 10. 2018
Letos mineva 60 let, odkar je Fakulteta za organizacijske vede takrat kot zavod pričela z razvojem organizacijskih ved, ki je do danes preraslo v pomembno področje, vredno slovenskega in mednarodnega obeležja.

Raziskovalna dejavnost v praksi

18. 10. 2018
Ta teden, natančneje 16. oktobra, obeležujemo Svetovani dan oživljanja, v sklopu katerega po celi Sloveniji že od konca septembra potekajo različne aktivnosti, ki imajo namen osvestiti uporabnike in predstaviti temeljne postopke oživljanja in prve pomoči.

Intervjuji ob 60 letnici fakultete

16. 10. 2018
Kdo smo in kam gremo? 60 let tradicije in razvoja organizacijskih ved in naši sopotniki na poti uspeha včeraj in danes. Ob torkih objavljamo zanimive zgodbe posameznikov, ki s Fakulteto za organizacijske vede UM živijo in soustvarjajo preteklost, sedanjost in skupno prihodnost.

Vzgoja in izobraževanje v informacijski družbi - VIVID 2018

15. 10. 2018
Fakulteta za organizacijske vede je skupaj z Institutom Jožef Stefan organizirala 21. konferenco Vzgoja in izobraževanje v informacijski družbi, ki je potekala 12. 10. 2018 v okviru multikonference Informacijska družba na Institutu Jožef Stefan.

Intervjuji ob 60 letnici fakultete

09. 10. 2018
Obvestila

Na Fakulteti za organizacijske vede Univerze v Mariboru gostili Društvo varnostnih inženirjev Gorenjske

05. 10. 2018
V četrtek, 4. 10. 2018 smo na Fakulteti za organizacijske vede Univerze v Mariboru organizirali dogodek, ki je na enem mestu povezal strokovnjake s področja ergonomije na nivoju teoretičnih in aplikativnih spoznanj.

Pages