Študij

Strokovna ekskurzija v podjetje SIJ Acroni d.o.o.

22. 11. 2017
Obvestila

Delo na projektu "Promocija slovenskih znamk na tujih trgih" v okviru predmeta Poslovna angleščina

21. 11. 2017
Študenti prvega letnika univerzitetnega študijskega programa, smer OM Informacijskih sistemov, Fakultete za organizacijske vede Univerze v Mariboru, Patrik Arh, Lea Čušin Primc in Zala Kozin, so v sklopu predmeta Poslovna angleščina pri projektu »Promocija slovenskih znamk na tujih trgih« po lastni izbiri slovenske blagovne znamke naredili promocijski video za steklenico Flaška.
Obvestila

Sklep o razpisu postopka kandidiranja in imenovanja prodekana za študentska vprašanja UM FOV

17. 11. 2017
Objavljamo sklep o razpisu postopka kandidiranja in imenovanja prodekana za študentska vprašanja UM FOV.
Obvestila

Novembrska šola v reševanju študije primera

17. 11. 2017
Študentski svet Fakultete za organizacijske vede in Karierni center UM FOV organizirata Novembrsko šolo v reševanju študije primera (27. in 28. 11) s tekmovanjem (1.12), ki bo študentom željnega znanja omogočilo sprejeti drugačne izzive, pridobiti nove izkušnje in povezati svoje kreativne ideje pri reševanju konkretnih problemov (študij primera) iz vsakdanjega poslovnega okolja. Najboljše ideje bodo nagrajene.
Obvestila

Slovesna podelitev diplom dodiplomskega in podiplomskega študija ter Dekanove liste

16. 11. 2017
Obveščamo vas, da bo 29. novembra 2017 na Fakulteti za organizacijske vede v predavalnici 111 potekala slovesna podelitev diplom dodiplomskega in podiplomskega študija ter podelitev priznanj Dekanove liste in priznanja za najboljši raziskovalni dosežek.
Obvestila

Zaslužni profesor Univerze v Mariboru Fakultete za organizacijske vede dr. Jože Gričar prejemnik visokega madžarskega odlikovanja Madžarskega zlatega križa za zasluge

14. 11. 2017
Z veseljem in ponosom sporočamo, da je dolgoletni visokošolski učitelj in raziskovalec na Fakulteti za organizacijske vede Univerze v Mariboru, zaslužni profesor dr. Jože Gričar prejemnik najvišjega madžarskega državnega odlikovanja Madžarskega zlatega križa za zasluge.
Obvestila

Sklep o razpisu volitev za člane Akademskega zbora FOV za druge delavce

08. 11. 2017
Objavljamo sklep o razpisu volitev za druge delavce, ki sodelujejo pri delu Akademskega zbora.
Obvestila

Sklep o razpisu volitev za člane Akademskega zbora FOV iz vrst študentov

08. 11. 2017
Objavljamo sklep o razpisu volitev za člane Akademskega zbora FOV iz vrst študentov
Karierni center

Delavnica Poslovni bonton

07. 11. 2017
V torek, 21. novembra bomo na FOV gostili ga. Bojano Košnik, mednarodno strokovnjakinjo za bonton ter poslovni in diplomatski protokol, ki bo v okviru aktivnosti Kariernega centra za študente FOV izvedla delavnico na temo Poslovnega bontona.
Obvestila

Delovno srečanje skupine EFNMS (European Federation of National Maintenance Societies/Evropsko združenje nacionalnih društev vzdrževalcev)

02. 11. 2017
Sodelavec doc. dr. Damjan Maletič se je kot član EFNMS (European Federation of National Maintenance Societies/Evropsko združenje nacionalnih društev vzdrževalcev), pred prazniki udeležil delovnega srečanja omenjene skupine v Vroclavu na Poljskem.

Pages