Karierni dan na UM FOV

25. 05. 2017
V torek 23. maja 2017 je na Fakulteti za organizacijske vede UM potekal brezplačni dogodek Karierni dan FOV UM, na katerem so na enem mestu povezali delodajalce, študente, dijake, bodoče iskalce zaposlitve in ostalo javnost.

Sistematični zdravniški pregled za študente 1. letnika magistrskega študija

19. 05. 2017
Vabilo in razpored skupin za sistematični zdravniški pregled za študente 1. letnika magistrskega študija

Delavnice v sklopu Podjetniškega dne na ŠC Kranj

18. 05. 2017
Danes je na Šolskem centru Kranj potekal Podjetniški dan. Visokošolski učitelji Katedre za informacijske sisteme Fakultete za organizacijske vede UM so za dijake pripravili štiri zanimive delavnice, ki so jih izvedli na naši fakulteti.
Karierni center

Študentska praksa in študentsko delo: DELO V PROJEKTNI PASARNI podjetja Salviol.d.o.o.

18. 05. 2017
Podjetje Salviol svetovanje d.o.o. iz Ljubljane išče študent-a/-ko za strokovno prakso ali študentsko delo. Delo poteka v Ljubljani na sedežu podjetja.
Karierni center

Študentsko delo: Delo v podjetju DHL Logistika d.o.o.

18. 05. 2017
V podjetju DHL Logistika d.o.o. iščejo študentsko pomoč za obdobje od junija (približno 3 mesece). Ponudbe za sodelovanje posredujete na elektronski naslov: tamara.gerdej@dhl.com, do vključno 19.05.2017.

Predavanje v okviru Erasmus mobilnosti: ANOVA in faktorska analiza

11. 05. 2017
V četrtek, 11. 5. in v petek, 12. 5. bo v okviru Erasmus mobilnosti na UM FOV predaval prof. Jakub Fischer s Fakultete za informatiko in statistiko iz Prage
Karierni center

Študentska praksa - IT VODJA PROJEKTOV v podjetju Salviol.d.o.o.

10. 05. 2017
Študentska praksa - IT VODJA PROJEKTOV v podjetju SALVIOL SVETOVANJE, D.O.O.
Obvestila

Ustvarjalni natečaj Jaz, ti, mi za Slovenijo - Stara plastenka za novo življenje

10. 05. 2017
Fakulteta za organizacijske vede je v okviru delovne skupine EkoFOV, ki jo sestavljajo zaposleni in študenti FOV je sodelovala pri ustvarjalnem natečaju humanitarne akcije Jaz, ti, mi za Slovenijo - Stara plastenka za novo življenje.

Tribuna o razvoju študija na UM FOV

09. 05. 2017
V ponedeljek 8. maja 2017 je na Fakulteti za organizacijske vede UM potekala 1. tribuna o razvoju študija na fakulteti, ki so se je udeležili predstavniki študentskega sveta FOV UM, tutorji FOV UM, predstavniki Društva študentov Fakultete za organizacijske vede – FOVŠ ter ostalii študenti. Tribuno je vodila prodekanica za izobraževalno dejavnost FOV UM doc. dr. Polona Šprajc, ki je prisluhnila mnenju študentov.

Pages