Povabilo študentkam in študentom k udeležbi na poletni šoli na Madžarskem

Univerza v Pécs Madžarska organizira poletno šolo »Europe in the Global Arena – 2022” za študente, ki bo trajala med 21. in 30. junijem 2022. Prijavni rok je 1. maja 2022. Za usmeritve in pomoč smo vam na voljo v mednarodni pisarni fakultete (international.fov@um.si) oz. neposredno na elektronskem naslovu univerze summerschoolpecs@pte.hu.

Več o povabilu in poletni šoli na povezavah:

Invitation_UPecsHungary_SummerSchool2022.pdf

Europe in the Global Arena 2022 poster - University of Pécs, Hungary.pdf

Europe in the Global Arena 2022- CEEPUS Summer School University of Pécs 0411.pdf