Na FOV smo pričeli z izvajanjem projekta DIGIT UP – del projekta Študentski izzivi v okviru Univerze v Mariboru

Z današnjim dnem, 1. 3. 2022 se na Fakulteti za organizacijske vede pričenja projekt – Študentski izzivi, v katerega so vključeni študenti FOV UM, Pravne Fakultete, FERI-ja in Pedagoške fakultete UM. Projektna naloga je zastavljena v smer oblikovanja modela usposabljanja na področju digitalnih veščin in širše za starostnike v Domu upokojencev Kranj (akronim: Digit-UP). Projekt bo trajal 4 mesece.

Projekt Študentski izzivi poteka v okviru Univerze v Mariboru in je del Razvojnega stebra financiranja 2021-2024 (RSF 2.0), področja: Sodelovanje z okoljem, razvojnega cilja (O-RC-1): Spodbujanje sodelovanja študentov in potencialnih delodajalcev z namenom pridobivanja praktičnih izkušenj v času študija in reševanja realnih izzivov okolja.