Spletno predavanje: Motnje hranjenja z osebnega in strokovnega vidika

V ponedeljek, 21. februarja 22 ob 10. uri lahko prisluhnete spletnemu predavanju Motnje hranjenja z osebnega in strokovnega vidika, ki ga pripravlja Danaja Lorenčič, avtorica knjige Ana v meni – Moje življenje z anoreksijo.

V okviru predavanja se bo Danaja Lorenčič osredotočila na razlago različnih oblik motenj hranjenja, poudarek bo na anoreksiji in osebni izkušnji, predstavljeni bodo tudi dejavniki, ki vplivajo na razvoj motenj hranjenja, napotki, kako lahko svetujete in ponudite podporo osebi z motnjo hranjenja in kam naj se študentje obrnejo, če potrebujejo strokovno pomoč.

Predavanje je namenjeno tako visokošolskim učiteljem in sodelavcem kot študentom Univerze v Mariboru.

Vabljeni!

Prijava na dogodek: https://dogodki.um.si/Strani/usposabljanje2.aspx?dogodekID=1484