Vabilo na predavanje - Sodobni pristopi inženiringa poslovnih sistemov

Lokacija:
FOV UM
Slovenia

Vas zanima svet sodobnih pristopov k inženiringu poslovnih sistemov?

Vabljeni na predavanje, ki ga bo izvedel profesor dr. Miklavčič iz Fakultete za elektrotehniko Univerze v Ljubljani.

Predavanje bo zajemalo aktualne teme in trende na področju inženiringa poslovnih sistemov.

Omogočili bomo tudi možnost sodelovanja na daljavo preko sistema MS Teams. Za več informacij se obrnite na Referat za študijske zadeve – doktorski študij: doktorski.fov@um.si .

Pridružite se nam in odkrijte, kako sodobni pristopi oblikujejo prihodnost poslovnih sistemov!