Obvestilo o dostopu do vsebin revije in portala Times Higher Education

Univerza v Mariboru je skladno z zastavljenimi cilji razvoja kulture kakovosti pridobila dostop do strokovnih vsebin, ki so objavljene na portalu Times Higher Education, med katerimi so tudi digitalni izvodi revije Times Higher Education. Portal vsebuje širok nabor analiz in podatkov s področja razvoja kakovosti visokega šolstva in s področja razvrščanja visokošolskih institucij.

Želimo vas obvestiti, da imajo pravico dostopa do vsebin portala vsi zaposleni in študenti na Univerzi v Mariboru, in sicer na način, da se na portalu https://www.timeshighereducation.com registrirajo s svojim @um e-naslovom (navodila za registracijo v angleškem jeziku so dostopna na povezavi: THE navodila za registracijo).

Vabljeni k prebiranju vsebin.