Intervjuji ob 60 letnici fakultete

Kdo smo in kam gremo? 60 let tradicije in razvoja organizacijskih ved in naši sopotniki na poti uspeha včeraj in danes. Ob torkih objavljamo zanimive zgodbe posameznikov, ki s Fakulteto za organizacijske vede UM živijo in soustvarjajo preteklost, sedanjost in skupno prihodnost.

Fakultetna knjižnica je srce vsake fakultete in za strokovno vodenje le te na fakulteti skrbi mag. Tone Perčič, ki je dolgoletni vodja knjižnice FOV. Pogovor z njim si lahko preberete na povezavi: http://www.fov.um.si/sl/o-fakulteti/intervjuji-60-let-razvoja-organizacijskih-ved/tone-percic