4. karierna tržnica v živo

Notifications

V četrtek, 20. aprila 2017, Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju z Zavodom RS za zaposlovanje prireja dogodek na temo kariernih priložnosti za mlade.

Dogodek 4. karierna tržnica v živo (https://kc.um.si/dogodki/4.-karierna-trznica-v-zivo)  bo potekal od 10. ure dalje na Rektoratu Univerze v Mariboru in študentom in diplomantom ter iskalcem zaposlitve omogoča priložnost, da vzpostavijo osebni stik s potencialnimi delodajalci. Iz Kranja bo organiziran brezplačni avtobusni prevoz, in sicer odhod iz Kranja ob 7.30 uri, povratek oz. odhod iz Maribora ob 13.30 uri.

Vaše prijave zbira Karierni center UM FOV preko el. naslova: kariernicenter@fov.uni-mb.si do 16. aprila 2017.