24. 01. 2017
Fakulteta za organizacijske vede
Kranj
Slovenia

Doživite, kaj pomeni biti študent že danes.

Si dijak? Postani študent za en dan!

Pridite in nas obiščite na Fakulteti za organizacijske vede UM (Kidričeva cesta 55a, 4000 Kranj) v torek, 24. 1. 2017 ob 13. uri!

Vabljeni ste, da uradno postanete študent za en dan, se udeležite zanimivega predavanja in se srečate s študenti in profesorji za skupno mizo ter doživite atmosfero vsakdana na Fakulteti za organizacijske vede v Kranju.

Program dogodka:

13:00 - Sprejem in dobrodošlica dijakom s strani študentov

13:05 - Zaključek »Case Study« tekmovanja / razglasitev najboljših treh ekip in predstavitev najboljše rešitve problema

13:30 - Predavanje na temo motivacije

14:15 - Okrogla miza s študenti, diplomanti in profesorji

15:00 - Zaključek dogodka

Na dogodek se lahko prijavite preko spletne strani Eventbrite.